کاشی پرسلانی نما در نماهای مدرن و لاکچری بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد
کاشی پرسلانی نما

کاشی پرسلانی نما دارای طرح های مختلفی برای روکش خارجی ساختمان ها و نمای آن ها است. این سرامیک ها ظرافت زیبایی به نمای خارجی می بخشند. علاوه بر این، کاشی پرسلان دارای ویژگی مواد عایق است.

مدل های کاشی پرسلانی نما روز به روز محبوب تر می شوند. طرح های جدید تاثیر مثبت خود را در روکش خارجی ساختمان ها نشان می دهند. به طور خلاصه، اگر می خواهید در عین افزایش زیبایی ساختمان ها از محصولی کم هزینه و باکیفیت و ماندگاری بالا استفاده کنید، باید مدل های کاشی پرسلان را بررسی کنید. در ادامه به بررسی ویژگی های کاشی پرسلانی نما می پردازیم.

کاشی پرسلانی نما

از کدام سرامیک ها می توان در نمای خارجی استفاده کرد؟

سرامیک محصولی است که از خاک به دست می آید و از مواد خاصی در تکنیک های تولید اولیه تولید می شود. فرآیند ساخت سرامیک هایی که در خانه های خود استفاده می کنیم و سرامیک هایی که در نمای خارجی ساختمان ها استفاده می شود، بسیار نزدیک است.

اگر قرار است از پوشش سرامیکی استفاده کنید؛ اما مدل سرامیک مناسب برای ساختمان خود پیدا نمی کنید، برخی از سرامیک های داخلی نیز جواب می دهند. اما در برای این منظور، لازم است که با یک متخصص مشورت کنید. بیشتر سرامیک هایی که در فضای داخلی، حمام یا پذیرایی استفاده می کنید برای استفاده در فضای باز نیز مناسب است. با این حال، یک برنامه موفقیت آمیز پوشش سرامیک برای استفاده در فضای باز مورد نیاز است.

logo main 1 - کاشی و سرامیک پالاس - تولیدکننده سرامیک و کاشی پرسلان در سایزهای متنوع

کاشی پالاس تولید کننده کاشی و سرامیک پرسلانی

مشاوره رایگان

تـلـفن :  5 – 02126315063        همـراه :    09014784646

مدل های کاشی پرسلانی نما

مدل های کاشی پرسلان با کیفیت های مشابه سرامیک هایی که معمولا در خانه های خود استفاده می کنیم، تولید می شوند. با این حال، پوشش سطحی به نام لعاب ممکن است متفاوت باشد. این قسمت لعاب بخشی است که مقاومت سرامیک بر اساس آن تعیین می شود.

به همین دلیل، اگر مشخص شود محصول مناسبی است، می توانید مدل های سرامیکی که برای استفاده در محیط داخلی استفاده کرده اید را در نمای ساختمان خود نیز اعمال کنید. بنابراین برخی از کاشی های پرسلان را می توانید در داخل و نمای ساختمان استفاده کنید. هنگام انتخاب سرامیک باید به این ویژگی ها توجه کنید.

ویژگی های کاشی پرسلانی نما

خصوصیات سرامیکی خارجی نسبت به سایر پنل ها و انواع سرامیک نمای ساختمان برتر است. فرض کنید یک راه حل روکش خارجی در ذهن دارید. در این صورت، توصیه می کنیم انواع سرامیک های پرسلان را که رطوبت و سر و صدا را تا حد زیادی کاهش می دهند و حداکثر مقاومت در برابر این عوامل خارجی را دارند ، بررسی کنید. مدل های سرامیک پرسلانی نما بسیار با دوام هستن. و اصولا تولید آن از خاک انجام می شود.

سرامیک حاصل از خاک رس است. سرامیک که در اجاق های هزار درجه ای به عمل می آید، یک ماده طبیعی است. این فرایند برای به دست آوردن شکل نهایی سطح سرامیک به نام لعاب اعمال می شود. لعاب باعث افزایش آب، گرما و مقاومت خوب در سطح سرامیک می شود. همچنین به کاشی پرسلانی نما بافت می دهد.

کاشی پرسلانی نما ماده ای با قیمت مناسب است. ماندگاری و مقرون به صرفه بودن آن بسیار بیشتر از پنل ها و انواع مختلف دیوارپوش است. سرامیک پرسلان محصولی است که با طراحی هایش همه را تحت تأثیر قرار می دهد، در انواع محیط ها قابل استفاده است و از نظر طراحی برای همه سلیقه ها مدل های مختلف عرضه می شود.

با توجه به سیستم های نصب پیشرفته، ویژگی های مثبت مواد اولیه مورد استفاده و همچنین بسیاری از گزینه های طراحی، مزایای بی شماری برای کاشی پرسلانی نما وجود دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

آزادی رنگ و قابلیت اطمینان رنگ

طول عمر کاشی های پرسلانی نما نامحدود است، در برابر همه تأثیرات محیطی مقاومت می کند و به هیچ وجه به تعمیر و نگهداری احتیاج ندارد. کاشی پرسلان رنگی در برابر اشعه ماورا UV بنفش مقاوم است و محو نمی شود. طیف گسترده ای از رنگ ها، قالب ها، سطوح و اشکال کاشی های پرسلان در ترکیب با انعطاف پذیری موجود در زیر ساخت، به معمار و برنامه ریز، آزادی مطلق در طراحی و توسعه نما می دهد.

پایداری کاشی پرسلانی نما

هنگام انتخاب سیستم نما، جنبه های اقتصادی و اقتصادی نباید فراموش شود. سرامیک 100٪ به طور طبیعی از خاک ساخته شده است که از لحاظ زیست محیطی در چاله های مخصوص رس بر روی سطوحی استخراج می شود.

این ماده فاقد مواد افزودنی مضر است و لزوم استفاده از فلزات سنگین را از بین می برد. رسیدگی دقیق به منابع، تولید با استفاده از فرآیندهای تولید منطقی از نظر زیست محیطی و قابلیت استفاده مجدد کامل در هنگام تخریب، عواملی هستند که این ماده ساختمانی پایدار را برجسته می کند.

عایق بندی صوتی صدا و حفاظت از آتش

نماهای با تهویه عقب با روکش صفحه باران باعث کاهش شدید گرما در زمستان و همچنین محافظت از حرارت در تابستان می شوند. علاوه بر این، آن ها تأثیر مثبتی بر اثر عایق صوتی دیواره خارجی دارند. در واقع درجه عایق صدا افزایش می یابد.

کاشی پرسلانی نما

بهره وری اقتصادی

کاشی پرسلانی نما به دلیل کاربری ساده در نصب، دوام مصالح (کاشی های آجری و زیرسازی آلومینیوم) و صرفه جویی در نگهداری سیستم ها، از نظر اقتصادی کاملا مناسب است. همچنین، هم برای ساخت ساختمان های جدید و هم برای بازسازی نمای انواع ساختمان ها مناسب است.

حفظ ارزش و کارآیی انرژی

علاوه بر تنوع گزینه های طراحی کاشی پرسلانی نما، می توان مقادیر بهینه عایق را از طریق نمای کاشی پرسلان به دست آورد. ضخامت مواد عایق در زیر کاشی های پرسلان می تواند در صورت لزوم تغییر کند.

پوسته ساختمانی با عایق مناسب باعث صرفه جویی در هزینه های گرمایش می شود و به کاهش انتشار CO2 و در نتیجه محافظت از آب و هوا کمک می کند. بر خلاف سایر عایق های خارجی، نمای تهویه شده با روکش صفحه باران اجازه می دهد تا دیوار نفس بکشد؛ بنابراین از آب و هوای داخلی سالم اطمینان حاصل می کند.

این موارد را هنگام انتخاب سرامیک نمای ساختمان در نظر بگیرید

برای تراس یا نما، سرامیک هایی را با ضریب جذب آب کم در سطوح  و در معرض شرایط آب و هوایی خارج انتخاب کنید. به خصوص کاشی های پرسلان مواد مناسب تری برای شرایط آب و هوای سرد هستند.

توصیه می شود که از کاشی های نما، برای نمای خارجی ساختمان و از کاشی های کف، روی زمین استفاده کنید. زیرا ممکن است کاشی های کف بیش از حد سنگین باشد که نتوان آن را بر دیوار نصب کرد. ضرورت استفاده از چسب مناسب و همچنین انتخاب کاشی مناسب را به خاطر بسپارید.

ابعاد و فرم مکانی که استفاده می کنید نیز انتخاب رنگ شما را تعیین می کند. انتخاب اندازه مناسب به اندازه تصمیم گیری در مورد سبک و رنگ کاشی ها مهم است.

پس از گرفتن ابعاد سطوح، لازم است که تصمیم بگیرید که کاشی ها مربع ، مستطیل یا به شکل دیگری هستند. در کدام جهت می خواهید فضا را طولانی یا گسترده نشان دهید. ضلع بلند تر کاشی های مستطیل را در این جهت قرار دهید.

با پوشاندن دیواری با کاشی رنگ تیره در فضا هایی که می توانید با استفاده از رنگ های روشن  آن را بزرگ تر جلوه دهید، می توانید حس عمق را افزایش دهید. شما باید کاشی هایی با سطح مات و غیر لغزنده را ترجیح دهید؛ به ویژه در مکان هایی که کودکان خردسال می دوند و ایمنی ملاک مهم تر است. این محصولات به راحتی تمیز می شوند.

%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C %D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C %D9%86%D9%85%D8%A7 2 - کاشی و سرامیک پالاس - تولیدکننده سرامیک و کاشی پرسلان در سایزهای متنوع

سخن آخر

به طور خلاصه، این موارد بالا مهم ترین دلایلی است که باعث شده مدل ها و انواع سرامیک نمای ساختمان در بسیاری از اقامتگاه ها و ساختمان های جدید بسیار محبوب و ترجیح داده شوند. علاوه بر این، هنگامی که تولید سرامیک در سراسر جهان مورد بررسی قرار می گیرد، می توان دریافت که سرامیک های تولید شده پرسلان بسیار موفقیت عمل کرده اند و به کشورهای مختلف صادر می شوند.

با کاشی پرسلانی نما، شما نه تنها باکیفیت ترین و بادوام ترین کاشی های نما را به کار می برید؛ بلکه به دلیل تنوع طرح و رنگ قدرت انتخاب بالاتری دارید. ما به طور مداوم سیستم های نصب خود را برای ساده ترین روش چسباندن کاشی ها توسعه می دهیم.

آیا می خواهید زیر ساخت خاصی داشته باشید که خودتان آن را توسعه داده باشید؟ در اینجا نیز متخصصان ما در کنار شما هستند و فرم کاشی مناسبی را برای برنامه های شما طراحی می کنند.

palace tiles

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *